Drum t Zelf en Drum On! Package (2 DVD/E-Book pdf) |
| Artikelcode: | 103537 |
| Detail 1: |  |
| Detail 2: |  |
| Detail 3: |  |
| Instrument: | Drums |
| Producttype: | Lesdvd |
| Taal: | Nederlandstalig |
| Level: | beginner |
| Artiest: | Robert-Jan van Schoonacker |
| Leraar: | Robert-jan van Schoonacker |
| Uitgever: | XXLDrums |
| Uitgavejaar: | 2011 |
| Speelduur: | 200 |
| Beschikbaarheid: | voorraadartikel |
| Geschreven in: | drumnotatie |
| Assortiment: | Drumboeken |
| Prijs: | € 43,95 |
| | |
De twee super dvd's van Robert Jan van Schoonacker XXL samen in 1 prijsvriendelijk pakket!
Drum t Zelf:
Eindelijk een Nederlands gesproken drum DVD waarmee de beginnende drummer een plezierige en makkelijke manier aangereikt wordt om meteen op zijn instrument te kunnen beginnen met spelen. Robert-Jan van Schoonacker laat er geen gras over groeien en gaat op deze DVD voortvarend te werk waardoor je binnen no time ritmes aan het spelen bent waarvan je een uur daarvoor het bestaan nog niet eens wist.
Met zeer duidelijke cameraposities, leuke en interessante uitleg, en zelfs een heel hoofdstuk over het stemmen van je drums!
Met de instructie-dvd Drum t Zelf kan niet alleen de beginnende drummer aan de slag, maar ook de drummer die nooit eerder lessen heeft gevolgd. Aan bod komen onderwerpen zoals de opstellling van het drumstel, het lezen en spelen van drumritmes, het creëren van fills, het zelf aankleden van standaard drumritmes (pimp your grooves), het gebruik van brushes en diverse soorten stokken. De basistechnieken van het stemmen van je drumstel en de kennis van verschillende soorten vellen komen in de uitgebreide extra s ook aan de orde. Drum t Zelf staat vol met tips en trucs waarmee je snel aan de slag kunt. Drum t Zelf is volledig in het Nederlands.
Robert-Jan van Schoonacker studeerde drums aan het Conservatorium van Amsterdam en heeft inmiddels twintig jaar ervaring als docent drums.
Drum On:
Geweldige vervolg dvd op Drum t Zelf, voor beginners en gevorderden die opgefrist willen worden. Sublieme beeld en geluidkwaliteit van Nederlandse Bodem!!
Inclusief play-alongs en duidelijk e-book in PDF formaat.
Wat deze DVD speciaal maakt, is dat Robert-Jan met vier drummers aan de slag gaat, die vooraf hebben aangegeven waar ze hun spel willen verbeteren. De vier hoofdstukken bestaan uit een realtime drumles, extra tips en trucs en speciaal voor deze DVD gemaakte play alongs. In plaats van een recht toe recht aan drum DVD krijg je dus 4 drumlessen en kun je zelf aan de slag wanneer het jou uitkomt. In de lessen gaat het onder andere over het toepassen van paradiddles. Je leert het principe less is more aan de hand van een shuffle, zestiende basdrum patronen met eens wat anders dan alleen maar achtsten in je hihat en je krijgt bouwstenen om zelf complexe fills te maken. In het uitgebreide E-book vind je nog meer tips en trucs en de uitgeschreven partijen voor de play alongs Drum On is ideaal om je wat meer te verdiepen, maar werkt ook erg goed als opfris cursus; even weer back to basics: Drum on!